r   e   k   l   a   m   a
reklama

Shadow Warrior Classic za darmo na Steam

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Polskie studio Flying Wild Hog przygotowuje w pocie czoła nową wersję strzelanki Shadow Warrior z 1997 roku, ale wydawca Devolver Digital, do którego należą prawa do marki, zorientował się, że nie każdy musi ją obecnie przecież kojarzyć. Sposób na przedstawienie, a także oczywiście przypomnienie zbudowanego na tej samej technologii, co niezapomniany Duke Nukem 3D dzieła znaleziono bardzo prosty — gra od teraz dostępna jest za darmo na Steam.

Shadow Warrior Classic uruchamiany jest w DOSBoksie i na pewno zaskoczy niejednego, kto z klasykiem nie miał dotąd do czynienia — to wciąż dosyć atrakcyjna wizualnie oraz pełna humoru produkcja. Jej dawnych fanów do bezpłatnego powrotu do lokacji stylizowanych na japońskie, jak też likwidowania tam na niezwykle krwawe sposoby setek wrogów (przy sypaniu wesołymi odzywkami niczym shurikenami) zachęcać pewnie zbytnio nie będzie trzeba. Nie w każdej grze w końcu można pokierować zabójcą ninja z 20-letnim doświadczeniem — i stylową brodą...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial