r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shadowmatic 1.9.9

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Shadowmatic to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest zabawa cieniami. Otrzymany na początku poziomu element obracamy w taki sposób, aby jego cień przedstawiał wybrany obiekt, bądź też zwierzę.

Galeria programu

Jakie? Tego musimy domyślić się sami. W razie problemu gra służy kilkoma podpowiedziami. Tym co wyróżnia Shadowmatic na tle innych produkcji jest jej oprawa i wykonanie. Autorzy włożyli sporo pracy w przygotowanie poziomów, animacje, czy też klimatyczną, relaksującą muzykę. Dopracowano nie tylko detale graficzne, ale też rozgrywkę. Sterowanie ogranicza się do kilku gestów, które są objaśniane przez wbudowane w grę poradniki.

Shadowmatic ma dla nas 70 poziomów podzielonych na kilka różnorodnych lokacji. Gra posiada mikropłatności, ale dotyczą one jedynie specjalnej waluty, za którą możemy dokupić podpowiedzi. Im bardziej dokładna tym więcej kosztuje. Poziom trudność zagadek rośnie dość szybko, już po paru planszach dochodzi drugi element, który odczuwalnie komplikuje zadanie.

Odstraszyć może jedynie cena. W czasach gdy sklepy pełne są darmowych gier logicznych 2,99 euro za tytuł z tego gatunku może być sporą barierą. W tym przypadku otrzymujemy jednak bardzo dobrze wykonany produkt, który broni się nie tylko jakością zagadek, ale też świetnym wykonaniem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Shadowmatic: wciągająca gra logiczna dla iOS w promocji za darmo

0
ROZRYWKA 18.09.2015 | Paweł Piskurewicz

W cotygodniowej promocji na iOS w ramach której otrzymujemy jedną płatną aplikację za darmo, tym razem możemy pobrać świetną grę logiczną. Shadowmatic bo o niej mowa, zdobyła sporo pozytywnych recenzji jak i nagród, a teraz o jej zaletach można przekonać się za darmo. Zasady gry są proste. Nasze zadanie polega na takim obracaniu otrzymanym elementem, aby jego cień stworzył konkretny obiekt. Jaki? Tego musimy domyślić się sami. W razie problemu gra służy kilkoma podpowiedziami. Tym co wyróżnia Shadowmatic na tle innych produkcji jest jej oprawa i wykonanie. Autorzy włożyli sporo pracy w…

Wielkie wyprzedaże w App Store. Sto aplikacji dla iOS po 0,99 euro

12
OPROGRAMOWANIE 24.07.2015 | Paweł Piskurewicz

Apple przyzwyczaiło użytkowników swoich systemów do częstych promocji na programy i gry w sklepie App Store. Poza codziennymi okazjami, gdzie płatne aplikacje możemy zakupić taniej bądź też pobrać za darmo, co pewien czas trafiają się większe przeceny. Tym razem na użytkowników iOS czeka aż 100 aplikacji, większość w cenie 0,99 euro. Lista jest bardzo długa i zawiera tytuły z wielu różnych kategorii. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy gier jak i aplikacji użytkowych. I choć część z nich była już wcześniej dostępna w obniżonej cenie, to teraz zebrano je wszystkie w jedną kolekcję. Wśród…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.