r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shake-it Alarm Clock 5.1.0

Strona główna Android Akcesoria Budziki

Shake-it Alarm Clock to bardzo estetyczna i przyjemna aplikacja, która przy budzeniu pokazuje urocze zwierzęta. Można w niej ustawić kilka budzików na różne dni tygodnia.

Galeria programu

Co ciekawe, by wyłączyć budzik, należy albo trząść telefonem, albo dotykać ekranu, albo na niego krzyczeć. Można przypisać akcję do konkretnego budzika lub zdać się na losowy wybór. Po wyłączeniu budzika aplikacja może wysłać SMS na wcześniej podany numer telefonu.

Aplikacja jest darmowa, ale wyświetla reklamy. Można także przejść z jej poziomu do wiadomości lub pogody w serwisie Google.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
OPROGRAMOWANIE 30.11.2015 | Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.