HotZlot
liczba publikacji: 14pierwszy wpis: 18 Lipca 2011ostatni wpis: 27 Sierpnia 2018

Od kilku lat uczestniczę w jednym z najlepszych polskich spotkań w sferze IT czyli HotZlocie. Z roku na rok Redakcja dobrychprogramów zaskakuje nas coraz to lepszymi pomysłami. No i co roku zdarza mi się skrobnąć co nieco o tym gdzie byłem, co robiłem i z kim miód i wino piłem;).

HotZlot 2014 po mojemu

Ja wiem, że dziś powinien się pojawić kolejny wywiad, ale jak na razie ta seria została tymczasowo zawieszona, powrót do niej za jakiś czas. A że póki co nie mamy za dużo relacji z HotZlotu 2014, to może ja skrobnę kilka słów. HotZlot 2014 przeszedł do historii już prawie tydzień temu. Ale jak to bywa u mnie blogu trzeba by coś skrobnąć o tym, co tym razem redakcja dla nas przygotowała.

HotZlot 2013 po mojemu

Czas zasuwa jak szalony. Wydaje się, że dopiero co wróciłem z Kliczkowa, a tu już prawie miesiąc minął. Nie pozostaje teraz nic jak tylko trochę powspominać czekając na kolejny Zlot w przyszłym roku. Z roku na rok redakcja przechodzi sama siebie organizując co raz lepszy ewent. Zastanawiam się co wymyślą w przyszłym roku, bo Kliczków będzie bardzo trudno przebić.

Sam zamek w Kliczkowie prezentuje się rewelacyjnie.

A wiec może po kolei.

HotZlot 2012 - jak to tam było

Cześć jestem Krzysiek, witam na moim blogu. Postaram się na nim pisać o szeroko pojętej tematyce komputer... tfu.... to nie ten wpis... ;)

To już tydzień po

HotZlot 2012 to już przeszłość. Od tego wspaniałego wydarzenia minął już tydzień a ja mam wrażenie, że właśnie wróciłem z Zamku na Skale.