HotZlot
liczba publikacji: 14pierwszy wpis: 18 Lipca 2011ostatni wpis: 27 Sierpnia 2018

Od kilku lat uczestniczę w jednym z najlepszych polskich spotkań w sferze IT czyli HotZlocie. Z roku na rok Redakcja dobrychprogramów zaskakuje nas coraz to lepszymi pomysłami. No i co roku zdarza mi się skrobnąć co nieco o tym gdzie byłem, co robiłem i z kim miód i wino piłem;).

HotZlot, HotZlot i po HotZlocie 2018

Nie wiem kiedy, ale minął już tydzień od naszego HotZlotowego spotkania, kurcze jak ten czas szybko leci:). No nic, trzeba żyć dalej, ale jednak chciałbym jeszcze raz na chwilę wrócić do tych dni i pokusić się o kilka słów podsumowania, bo kolejny raz było naprawdę fajnie. Ale może po kolei.

Piątek - jedziemy i witamy się

W tym roku na miejsce HotZlotu miałem 500 km.

HotZlot 2016 po mojemu cz.2

Przedwczoraj niestety nie udało mi się opisać całego Hot Zlotu 2016, dziś chciałbym dokończyć tamten wpis. A więc w poniedziałek skończyłem na zdjęciu grupowym produkowanym w głównej mierze przez januszka.

Po wykonaniu zdjęcia część z nas udała się na turniej siatkówki, który rozgrywany jest co rocznie.

HotZlot 2016 po mojemu cz.1

Nie wiem kiedy, ale to już minęło 2 tygodnie jak zakończyła się 10 edycja zlotu czytelników Dobrychprogramów. Czas biegnie nieubłaganie, ale ja chciałbym jeszcze raz wrócić wspomnieniami do tych świetnych chwil, które były za nami. W tym roku gościły nas dwa fajnie usytuowane w górach ośrodki Olimp i Olimp Retro.

Hot Zlot 2016 - inwokacja

Dwa tygodnie temu było kilka prawd HZ. jako ze mamy HotZlot w pełni to w tym tygodniu wrzucę wam moją wersję początku epopei narodowej. Co prawda dziś nie poniedziałek, ale co mi tam:)

HotZlocie! Imprezo ty moja! Ty jesteś jak zdrowie;Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,Kto na niej nie był. Dziś świetność twą w całej ozdobieWidzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

Hot Zlot 2016 - kilka znanych prawd

Za chwilę zaczynam urlop. Na czas wakacji trzeba by zawiesić poważne tematy i trochę się "odmóżdzyć", po całym roku chyba człowiekowi się należy. W zeszłym roku na podstawie dekalogu powstało 10 przykazań dobrego Hotzlotowicza. W tym roku mam coś podobnego. Zapraszam wiec na krótki wpis, do którego zasad powinien zastosować się każdy HotZlotowicz:)

Sześć Prawd Hot Zlotu

  1. Hot Zlot jest tylko jeden i jest nie podrabialny

HotZlot 2015 i łyżka dziegciu

O tegorocznym HotZlocie napisałem już chyba wszystko.Choć zabrakło mi wpisów innych uczestników. Zawsze starałem się pozytywnie pisać o tym niezwykłym wydarzeniu, ale ten wpis będzie troszeczkę inny, no ale może kolei.

Niestety w tym roku pojawiło się kilka rzeczy, które mi się bardzo nie spodobały i chciałbym się zapytać Was drodzy uczestnicy dlaczego tak się dziej, że czasami robi się lekko niemiło. Zacznijmy od samego początku.

HotZlot 2015 z Fibaro

Poznańskiej firmy Fibaro nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jeśli są jednak osoby, które nie słyszały nigdy o tej firmie to zapraszam na ich stronę, gdzie jest opisane czym ta firma się zajmuje. W dużym skrócie zajmują się oni szeroko pojętym zagadnieniem inteligentnego domu. Ale ja chciałem kilka słów trochę inaczej o Fibaro, bo ich oferta jest dobrze opisana na ich stronie internetowej.

HotZlot 2015 po mojemu

Pohotzlotowy powrót do rzeczywistości jest bardzo ciężki, zwłaszcza, że już we wtorek musiałem ciężko pracować. No, ale cóż takie jest życie i wszystko co dobre szybko się kończy, ale na szczęście mamy bloga, na którym możemy zatrzymać te wspaniałe chwile na dłużej. Do dzieła więc:)

Dzień pierwszy - Chyba czas aby dostać się do zamku.

Na moje szczęście do zamku mam niecałe 100 km, ale że lubię sobie utrudniać życie to postanowiłem zahaczyć o Wrocław i zabrać kilku HotZlotowiczów. W tym roku w podroży towarzyszyli mi MaxDemage oraz Arlid.

10 przykazań dobrego HotZlotowicza

Dziś powinna być Amiga, ale jakoś tak nie wyszło. Mam za to coś co związane z imprezą, która rozpoczyna się już pojutrze. Nie nudząc więc przedstawiam 10 przykazań dobrego HotZlotowicza:

Jesteśmy portalem dobreprogramy, który Hot Zlot zorganizował.

  1. Pamiętaj, że Hot Zlot to najważniejsza w każdym roku impreza
  2. Pamiętaj, że nie wszystko co na Hot Zlocie trzeba brać na poważnie
  3. Pamiętaj abyś na Hot Zlocie dobrze się bawił
  4. Dyskutuj z Krogulcem i redakcją całą
  5. Nie przesypiaj
  6. Nie zamulaj
  7. Nie bądź odludkiem