Konferencje
liczba publikacji: 8pierwszy wpis: 27 Października 2011ostatni wpis: 27 Października 2014

Od czas do czasu lubię wyrwać się z mojego powiatowego szpitala do wielkiego miasta i posłuchać o nowych technologiach i rozwiązaniach. A więc jeżdżę i słucham raz ciekawych wykładów innym razem marketingowej papki

Veganet 23.10.2014, kolejna niczym nie wyróżniająca się konferencja

Dawno nie byłem na żadnej konferencji, czas najwyższy to zmienić:). A więc do,dzieła:). W dniu 23.10.2014 w hotelu Haston City Hotel odbyła się konferencja wrocławskiej firmy Veganet (partnerem tej konferencji był IBM) pod tytułem „IBM Storwize – najnowsze cechy i funkcjonalności” Firma Veganet zajmuje się dostarczaniem rozwiązań biznesowych IT dla firm i instytucji.

Dzień z życia wsiokowego informatyka...

Jakiś czas temu jeden ze "znajomych informatyków" mieszkający i pracujący we Wrocławiu określił mnie, że jestem "wsiokowym" informatykiem. Na wsi mieszkam w niewielkim mieście pracuje, a więc do życia i pracy w wielkim mieście się nie nadaje. Cóż to jest jego zdanie, a moje grono znajomych pomniejszyło się o jednego człowieka :) Ale ja w sumie nie o tym.

Jak wiecie od czasu do czasu lubię wyrwać się z mojego "wsiokowego" środowiska i pojechać do Wrocka na jakąś konferencję. Na GigaCon'ie byłem kilka razy(4 razy -

GigaCon 22-08-2012 (Wrocław) - słów kilka

Dnia 22-08-2012 odbyła się kolejna konferencja z serii GigaCon. Tym razem we wrocławskim hotelu Orbis odbyła się konferencja na temat "Data Center & Storage".

Pierwszym prelegentem miał być pracownik Naszej klasy niestety "z przyczyn niezależnych od organizatora" wykład nie odbył się. Zamiast pana Tomasza głos zabrał pan z kancelarii prawnej. No cóż prawnik ów pokazał, że umie czytać. Z głowy powiedział może ze dwa zdania, a że był temat prawniczy, nie zainteresował mnie w ogóle.

GigaCom 26-10-2011 - słów kilka

W dniu 26-10-2011 r we Wrocławiu odbyła się kolejna już konferencja GigaCon, tym razem na temat "Bezpieczeństwa i Niezawodności Systemów Informatycznych".

Cała konferencja została podzielona na trzy bloki rozdzielone krótkimi przerwami. Każdy blok składał się z trzech 30-40 minutowych prelekcji. Sponsorami konferencji byli:

Na pierwszy ogień dowiedzieliśmy się trochę o zmianach w Polskim prawie w temacie cyberataków.