Moi kochani hejterzy cz.2

Miesiąc marzec 2016 mogę zaliczyć chyba do najsłabszych na moim blogu. Żaden z wpisów w tym miesiącu nie podobał mi się do końca (no może poza specjalistą z początku miesiąca) i w sumie nie powinienem go publikować. Identyczne wrażenie odnoszę co do dzisiejszego wpisu. Nie wiem, starzeje się lub powinienem odpuścić sobie dalsze pisanie, bo chyba nie idzie mi ostatnio najlepiej. Dokładnie roku temu zrobiłem sobie przegląd komentarzy i wynotowałem kilka no powiedzmy nieprzychylnych mojej osobie. Dziś zrobiłem powtórkę takiego przeglądu i zaś znalazłem kilka perełek "chwalących moją osobę" i moje wpisy.

Dałeś się wrobić w durną umowę jak dziecko to nie narzekaj że cię dymają.
Ale bełkot [...] amator pisał ten artykuł i jeszcze przyznał się że spalił płytę
Czyli co Shaki na problemy ze Skype'm najlepsza reinstalacja systemu
Shaki jaja sobie robisz? Może na państwowym garnuszku można tak robić ale w "prawdziwej firmie" poleciałbyś z roboty na zbity pysk!
Ale sie uśmiałem jak to zobaczyłem normalnie tak zwana Rumunia :) wprawdzie nie pracuje w branży komputerowej ale wszędzie jest tak samo :)
Tu przestałem czytać... Czyli co, nie znasz tematu
Sam jesteś bezmyślny baran i pędząca owca i to w dodatku bezczelna. Bardzo rzadko masz coś mądrego do przekazania i tym razem nie zawodzisz, a jak już Ci się to przydarzy to założę się dostałeś od kogoś gotowca.
Klakier, w dodatku bezczelny. Nie zapomnij wytrzeć się bo strasznie upaprałeś się wazeliną.
Jakby autor potrafił jeszcze odróżnić aukcję od ogłoszenia to by ten wpis miał jakiś sens
Idź Shaki robić sieć w swoim szpitalu i przestań zajmować się pierdołami
opowiadasz głupoty, więc nie brnij w nie dalej...
O!, widzę Ctrl+C i Ctrl+V,
Ale w tym artykule jest pełno błędów
Z twojego posta po tym artykule jako dyrektor wyciągnął bym wniosek że należy zmienić admina :) Wszystkie problemy wynikły z winy osoby o bardzo małej wyobraźni.

Na koniec jak zwykle podrzucę link do spisu treści mojego blogowania (wiem, wiem ta regułka zaczyna być nudna:)) i zapraszam do czytania moich kolejnych wpisów. Mając na uwadze młodych blogerów (tych starszych zresztą też:)) polecam zapoznać się z tym wpisem, wasze wpisy tylko na tym zyskają, bo niektóre pomimo świetnej treści formatowanie mają bardzo niepoprawne. Ponadto polecam ten wpis na forum gdzie nasz admin forumowy Semtex opisał w przystępny sposób jak wrzucać grafikę na naszego bloga. Pozdrawiam Shaki81

P.S. - No i kolejny raz podróż przez moje stare wpisy dała mi sporo satysfakcji i przywołania kilku fajnych wspomnień:).