Moje YouTube
liczba publikacji: 5pierwszy wpis: 11 Stycznia 2016ostatni wpis: 21 Listopada 2016

Każdy nas lubi zajrzeć na YouTube, lubię i ja. Zapraszam więc do małego przewodnika po kanałach, które mnie interesują.

Kanały YouTube, które mnie zainteresowały, cz.5 i ostatnia

Na początku tego opisu kolejnych YouTuberów chciałbym podziękować za wszystkie komentarze po pod poprzednim wpisem, odkryłem kilka ciekawych kanałów, które przeglądam z ciekawością. Jeszcze raz dzięki.Dziś chciałbym przedstawić jeszcze kilka kanałów, które subskrybuje i są, no powiedzmy tematyki różnej. Oczywiście proszę o Wasze komentarze bo odkrywam YouTube na nowo:)

Kanały YouTube, które mnie zainteresowały cz.2

W poprzednim wpisie o moich ulubionych kanałach YT zjechaliście mnie do suchej nitki, że subskrybuje głupie kanały. Taki jest mój wybór i moja sprawa. Jeśli się Wam mój nie podoba to wasza sprawa, ale nie jest to powód do obrażania mojej osoby. Tym optymistycznym akcentem zapraszam do kolejnej części przewodnika po kanałach YT, które mi odpowiadają.

Ostatnio było o IT, tym razem niech będzie coś o motoryzacji.

Kanały YouTube, które mnie zainteresowały cz.1

YT już od dawna nie jest jakąś tam stronką, gdzie każdy może wrzucić swój filmik. Od kilku lat zrobiło się z tego potężne medium biznesowe, które służy sporej maści internautów do zarabiania realnych pieniędzy. W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić Wam kilka kanałów które subskrybuje, z których mogę czerpać wiedzę, nie tylko "komputerową", ale także mogę się nieco rozerwać. Jakiś czas temu