Podsumowania
liczba publikacji: 14pierwszy wpis: 29 Sierpnia 2011ostatni wpis: 15 Kwietnia 2017

Raz na pół roku (zazwyczaj w lutym i sierpniu) piszę krótkie podsumowanie moich wpisów. W sumie to tylko takie wpisy dla mnie, ale co tam, może jeszcze kogoś to interesuje,

To już szósty rok wytrzymujecie ze mną

Co pól roku piszę krótkie podsumowanie mojego blogowanie. Tym razem jakoś mi to wyleciało z głowy i takie podsumowanie nie powstało, no ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Zapraszam się do kolejnego (dwunastego już) podsumowania półrocznego blogowania na dobrychprogramach.

Specjalista

Kto to jest specjalista to chyba już nie muszę nikomu tłumaczyć, ale jeśli jest jeszcze ktoś kto nie zna perypetii szpitalnego informatyka to z przyjemnością zapraszam na mojego bloga, gdzie

Kolejne pół roku blogowania za mną

Co prawda dziś chciałem wrzucić małe podsumowanie minionego HotZlotu, ale jakoś tak wyszło, że nic mi z tego nie wyszło:). Pierwszy dzień w pracy po urlopie był dla mnie zabójczy i z niczym się nie wyrabiam:). No, ale dziś również nie będzie nic na temat specjalisty, bo to nie temat na wakacje:). Dziś chciałbym w kilku słowach podsumować kolejne półrocze mojego blogowania, bo to już minęło prawie 6 miesięcy od mojego ostatniego podsumowania.

Mam małe święto — 300 wpisów na blogu

Ale ten czas zasuwa. Jeszcze niedawno byliśmy na 9 zlocie a tu już pojawiają się pierwsze wzmianki o jublileuszowym zlocie. Data jest już prawie znana (wystarczy przejrzeć forum), o miejscu tez już niektórzy wiedzą, ale cicho-sza;). Ale jak tu o HZ marzę, a ja mam swoje małe blogowe święto.To jest mój 300 wpis blogowy na naszym portalu. Nie chwaląc się, chyba jeszcze nikt na blogu dp od początku jego istnienia nie stworzył i opublikował aż tyle wpisów:) Niejako mogę też świętować drugie moje "wydarzenie" na portalu, a mianowicie osiągnąłem prawie 10 tys.

To już 5 lat męczę Was moimi wpisami

Od początku mojego blogowania (tj. luty 2011) męczę Was kolejnymi wpisami co tydzień. Okazuje się, że w tym miesiącu wypada dokładnie 5 lat, a więc mała półokrągła rocznica mojego blogowania. W tym czasie mój dorobek stał się dość spory. Miałem wpisy raz lepsze, raz gorsze, ale zawsze miałem pozytywne wsparcie od Was moi drodzy czytelnicy, za co bardzo Wam dziękuje, bo jeną z największych motywacji dla mnie do dalszego pisania są właśnie Wasze komentarze.

Kolejne pół roku blogowania zaś minęło jak jeden dzień

Czas biegnie jak szalony, dopiero co cieszyłem się trzema latami pisania na blogu a tu już kolejne pół roku strzeliło jak z bicza. Aby tradycji stało się zadość, czas na kolejne podsumowanie ostatniego półrocza moich wypocin.

Specjalista

O tej serii powiedziano i napisano już nie jedno zdanie. Nie ma więc sensu zachwalać o czym ona jest. Wspomnę tylko, że w ostatnim półroczu u mnie w firmie sporo się działo. Mieliśmy