Wywiad z bloggerem
liczba publikacji: 43pierwszy wpis: 5 Marca 2012ostatni wpis: 29 Lutego 2016

Co nasi blogerzy piszą i o czym myślą to już wiecie. Ale jacy oni są? Poczytaj wywiady a dowiesz się co nie co więcej o naszych bloggerach

"Blogger od kuchni" - wywiad z wojtekadams

Każdy nowy miesiąc na moim blogu to wywiad, a że i w tym miesiącu nie może być inaczej zapraszam wiec do rozmowy z blogerem wojtekadams, który zasłynął u nas jako jeden z pierwszych posiadaczy Rapsberry Pi a także jako orędownik oprogramowania Open Source.

1. No to zaczynamy. Na początek co tam u Ciebie się dziej szkoła czy już raczej to jest poza Tobą i zostało tylko pracowanie?

Szkołę już dawno skończyłem. Posiadam tytuł inżyniera.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Command-dos

W tym miesiącu Blogger od kuchni zawitał do Command-dos’a, którego poznałem osobiście, mam zamiar trochę pomęczyć:). Jest to jeden z niewielu bloggerów, który ma ponad dwuletni staż na blogu i ciągle coś nowego publikuje. Zapraszam więc do zapisu rozmowy z człowiekiem, który o Linuxie niejedno już napisał i pewnie niejedno jeszcze się ukaże.

"Blogger od kuchni" - wywiad z GBM

Jako, że mamy pierwszy poniedziałek miesiąca trzeba było kogoś pomęczyć. TYM razem padło na blogera o wdzięcznym nicku GBM, który już od kilku lat męczy nas swoimi wpisami na różniste tematy, oczywiście związane z IT. Zapraszam więc do lektury kolejnego wywiadu

1. Dziś pierwsze pytanie trochę niestandardowo :). Czym się zajmujesz na co dzień? Choć osoby, które czytują Twojego bloga powinny znać odpowiedź na to pytanie.

Cześć, po pierwsze to bardzo mi miło że wybrano mnie do lustrowania...

"Blogger od kuchni" - wywiad z Lożą Szyderców

Tym razem wywiad całkowicie niestandardowy bo nie będzie “rozmowy” z jednym blogerem a z całą grupą ludzi, dumnie nazywaną: “Lożą Szyderców”, która podobno zawiązała się kilka lat temu na jednym z Hot Zlotów. Zapraszam więc do zapisu rozmowy jaką odbyłem z Lożą podczas tegorocznego zlotu w Kliczkowie.

"Blogger od kuchni" - wywiad z bachus'em

Jako, że mamy pierwszy poniedziałek miesiąca trza by jakiś wywiad opublikować. Tym razem do rozmowy zaprosiłem bachusa, który bloguje u Nas już od jakieś czasu. W komentarzach pod wywiadem z Overem zasugerowaliście właśnie bachusa, zapraszam więc.

1. Na dobry początek, czym się zajmujesz? Szkoła praca, czy niekoniecznie:)

Good Morning, that's a nice TNETENNBA.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Over'em

Dwa miesiące temu w komentarzach pod wywiadem wywiązała się mała wojna kto ma być następny macminik czy Over. Wtedy “wygrał” macminik, on więc był pierwszy a teraz przyszła pora na overa, który jest już jakiś czas z nami a na blogu zasłynął jako specjalista od wszystkiego co dotyczy sprzętu od UPC. Zapraszam więc do kolejnego wywiadu

"Blogger od kuchni" - wywiad z gowain

W komentarzach pod ostatnim wywiadem wielu z Was proponowało gowaina do kolejnego wywiadu. Jest on ciekawą osobą, do tego bloguje na DP od pewnego czasu, a więc nadaje się:) Zapraszam więc do wywiadu z kolejnym blogerem.

1. Nieśmiertelne pytanie na początek, a więc czym się zajmujesz na co dzień? Szkoła, nauka czy po prostu chwalisz życie?

Szkoła, szkoła... szkoła życia :) Czyli tak na prawdę prowadzę własną firmę już od... hmm, od drugiego roku studiów bodajże - czyli z 5 lat będzie.

"Blogger od kuchni" - wywiad z... o kurde

Jak co miesiąc pierwszy poniedziałek miesiąca to wywiad z jednym z naszych blogerów. Jak co miesiąc wywiad zrobiłem, już chciałem go publikować, a tu nagle okazuje się, że nie prowadzę żadnego bloga, że ostatnie 2 lata spędzone na DP były jakimś urojeniem.Do tego jeszcze wczoraj miałem przy avatarze dopisek moderator bloga, a tu też nie ma. Ilość znajomych i komentarzy też jakimś cudem jest zero.Tak wyglądał mój profil dziś rano

Teraz o dziwo wszystko jest w porządkuA więc pozostają dwa wyjścia: