Wywiad z bloggerem
liczba publikacji: 43pierwszy wpis: 5 Marca 2012ostatni wpis: 29 Lutego 2016

Co nasi blogerzy piszą i o czym myślą to już wiecie. Ale jacy oni są? Poczytaj wywiady a dowiesz się co nie co więcej o naszych bloggerach

"Blogger od kuchni" - wywiad z Skandyn

Jako że kolejny miesiąc się zaczął mamy kolejną okazję przyjrzeć się jednemu z nas czyli blogerowi. Tym razem padło na blogera o nicku Skandyn, który pisze głównie o Linuxie i całym środowisku związanym z tym systemem. Zapraszam więc do wywiadu z kolejnym z nas.

1. No to na początek standardowe pytanie - czym się zajmujesz w zyciu? studiujesz, uczysz się czy pracujesz?

Tak, pracowało się tu i ówdzie, raz fizycznie drugi raz umysłowo, choć ostanie czasy już bardziej umysłowo.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Druedain

Mamy początek miesiąca a więc czas na kolejny wywiad. Tym razem bez żadnej konwencji, wracamy do starej sprawdzonej formy:). Dzięki waszym sugestiom w komentarzach po poprzedniki wywiadami na tapetę poszedł Druedain, który co prawda nie tworzy niezliczonej ilości wpisów, ale każdy jego wpis wywołuje niemałą dyskusję (nie każdy :P – dopisek Druedaina).

"Blogger od kuchni" - wywiad z Pangrys

Mamy rok 2063, od prawie 25 lat na rynku IT nie ma już Microsoftu, Google, Apple oraz kilku większych graczy. ACTA dawno już działa. Cały świat IT został wywrócony do góry nogami. Na nasze szczęście Dobre Programy dalej istnieje na rynku, choć i ich wielki krach IT nie ominął. Przy kufelku złocistego spotkało się dwóch panów w podeszłym wieku, aby powspominać stare dobre czasy. Jeden z nich to Shaki81, który od przeszło pół wieku przeprowadza wywiady z blogerami z DP, a drugi to Pangrys

"Blogger od kuchni" - wywiad z januszek

Mamy rok 2212, grudzień. Od bardzo dawna nikt już nie widział śniegu, wokół tylko woda, woda i komputery wesoło mrugające diodami. Wszyscy ludzie już dawno przenieśli swój byt z “tradycyjnego” na cyfrowy i żyją sobie w Internecie. Dwa bardzo stare programy spotkały się na rozmowie przy gorących bitach nowych informacji. Jednym z programów jest Shaki81, który dwa stulecia temu przeprowadzał wywiady z blogerami z dobrychprogramów, tym razem do rozmowy (a raczej wymiany bitów i bajtów) zaprosił

"Blogger od kuchni" - wywiad z MaXDemage

Początek miesiąca na moim blogu to oczywiście kolejny wywiad. Dzięki waszym sugestiom tym razem MaXDemage, blogger (a raczej blager), który zasłynął na naszym blogu jako człowiek zafascynowany kulturą anime, a zwłaszcza kucykami. Do tego człowiek ten pisze w sposób dość nieszablonowy i do tego niejednokrotnie na tematy, których inni blogerzy nie ruszają.

"Blogger od kuchni" - wywiad z lukasamd

No i nadszedł czas na kolejny wywiad. Tym razem dzięki waszym sugestiom (po raz kolejny zresztą) na tapetę wybrałem użytkownika lukasamd, człowieka, który żadnego tematu się nie boi.

Zapraszam więc kolejny raz

1) Witaj. Zacząć trzeba by od nieśmiertelnego pytania - może kilka słów o sobie - uczysz się pracujesz?

Studiuję informatykę w trybie stacjonarnym starając się zapracować na stypendium, ale poza tym dorabiam wykonując prace związane z min. PHP oraz HTML/CSS/JS.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Meszuge

Witam w kolejnej odsłonie Bloggera od kuchni. Dzięki waszym sugestiom w tym miesiącu Meszuge, człowiek, którego wpisy praktycznie za każdym razem wywołują burzę komentarzy

Tak wiec zaczynajmy:

1) Na początek tak standardowo, czym się zajmujesz na co dzień? Szkoła, praca, rodzina?

Rodzina to syn (Holandia), brat (Niemcy) i pewna pani (u mnie w domu). Zajmuję się głównie pisaniem, choć na różne tematy.