Shape Collage Shape Collage 3.1

Strona główna Mac Grafika Efekty fotograficzne
Pobierz program

ShapeCollage to prosta aplikacja do tworzenia kolaży ze zdjęć. Program oferuje szerokie możliwości dostosowania wyglądu kolażu do własnych upodobań.

Praca z aplikacją rozpoczyna się od importu zdjęć. Można to zrobić metodą przeciągnij i upuść lub wskazując lokalizację ręcznie. Możliwe jest również pobranie zdjęć z poziomu aplikacji z serwisów i usług takich jak Facebook, Google Drive, Dropbox, Flickr, Instagram, Google+ i Loupe. Liczba fotografii, z których składać się będzie kolaż, jest nieograniczona.

Shape Collage pozwala na dowolne dostosowanie kształtu kolażu. Do dyspozycji mamy kilka gotowych ustawień, takich jak prostokąt, siatka, serce oraz koło. Możliwe jest także narysowanie własnego kształtu lub ułożenie zdjęć w formie liter tekstu. Rozdzielczość zarówno całego kolażu, jaki pojedynczego zdjęcia można ustawić podając wymiary w pikselach, calach lub centymetrach. Oprócz tego mamy możliwość dostosowania odstępu pomiędzy zdjęciami, tła, obramowania fotografii, a także ich cienia.

Efekty naszej pracy można zapisywać w formacie jpeg, png, jako dokument Photoshopa (PSD), a także jako Photoshop Large (PSB).

Program w wersji bezpłatnej nakłada niewielki znak wodny na zapisane kolaże oraz pozbawiony jest możliwości edycji zdjęć. W wersji PRO, która jest płatna, można je dowolnie obracać i przestawiać. Otrzymamy także możliwość zapisywania kolaży do pliku PSD, w którym każde zdjęcie będzie osobną warstwą oraz licencję umożliwiającą zastosowania komercyjne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!