r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shape Collage 3.1

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shape Collage to niewielka, multiplatformowa i bezpłatna (do zastosowań domowych) aplikacja, umożliwiająca tworzenie kolaży z dowolnego zbioru zdjęć.

Galeria programu

Program charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i bogatą, jak na tak niewielkie rozmiary, funkcjonalnością. Z jego pomocą stworzymy ciekawe kolaże z dowolnej ilości fotografii. Poza standardowymi kolażami w kształcie prostokąta, Shape Collage pozwala również tworzyć kolaże w kształcie serca, koła, zdefiniowanego przez użytkownika napisu lub dowolnego innego kształtu.

Oferowane przez aplikację funkcje dają możliwość wyboru rozmiaru kolażu, rozmiaru poszczególnych zdjęć, ich liczby, odstępu pomiędzy poszczególnymi zdjęciami, a także definiowania tła, obramowania dla zdjęć, rotacji i cienia. Gotowe projekty zapisane mogą być do formatu JPG, PNG oraz PSD.

Shape Collage pozwala wykorzystywać w projekcie grafikę z lokalnego dysku twardego lub dowolnych stron internetowych. Jego zaletą jest również prosty interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  1. Program w wersji darmowej nakłada na wyjściowy kolaż niewielki znak wodny.
  2. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowego oprogramowania w postaci narzędzia TuneUp Utilities 2012. Odznaczenie odpowiedniej opcji pozwala jednak uniknąć instalacji w systemie jakichkolwiek dodatkowych składników.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   14 #1 30.12.2014 20:08

MS dawał kiedyś za free taki programik Auto Collage o ile pamiętam dobrze nazwę, robił wszystko automatycznie wystarczyło mu zapodać obrazki z których ma czarować - żadna tam profeska, ale ładne rzeczy czasem trafiał. Znaków wodnych nie zostawiał.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.