Shape Collage Shape Collage 3.1

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shape Collage to niewielka, multiplatformowa i bezpłatna (do zastosowań domowych) aplikacja, umożliwiająca tworzenie kolaży z dowolnego zbioru zdjęć.

Program charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i bogatą, jak na tak niewielkie rozmiary, funkcjonalnością. Z jego pomocą stworzymy ciekawe kolaże z dowolnej ilości fotografii. Poza standardowymi kolażami w kształcie prostokąta, Shape Collage pozwala również tworzyć kolaże w kształcie serca, koła, zdefiniowanego przez użytkownika napisu lub dowolnego innego kształtu.

Oferowane przez aplikację funkcje dają możliwość wyboru rozmiaru kolażu, rozmiaru poszczególnych zdjęć, ich liczby, odstępu pomiędzy poszczególnymi zdjęciami, a także definiowania tła, obramowania dla zdjęć, rotacji i cienia. Gotowe projekty zapisane mogą być do formatu JPG, PNG oraz PSD.

Shape Collage pozwala wykorzystywać w projekcie grafikę z lokalnego dysku twardego lub dowolnych stron internetowych. Jego zaletą jest również prosty interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  1. Program w wersji darmowej nakłada na wyjściowy kolaż niewielki znak wodny.
  2. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowego oprogramowania w postaci narzędzia TuneUp Utilities 2012. Odznaczenie odpowiedniej opcji pozwala jednak uniknąć instalacji w systemie jakichkolwiek dodatkowych składników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!