r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shapeshifter 5.0.0.107

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shapeshifter jest nowoczesnym menedżerem schowka systemowego, który umożliwia wygodne monitorowanie oraz zarządzanie różnego typu elementami skopiowanymi wcześniej np. przy użyciu kombinacji klawiszy Ctrl + C. W odróżnieniu od systemowego mechanizmu obsługi schowka systemowego aplikacja pozwala operować na więcej niż jednym skopiowanym obiekcie.

Galeria programu

Działanie narzędzia opiera się na monitorowaniu schowka systemowego i przechwytywaniu wszystkich umieszczanych w nim danych. Obsługuje ono obiekty różnego typu (tekst, grafika, dowolne pliki), pozwalając na dostęp nie tylko do ostatniego skopiowanego elementu, lecz wszystkich, na których wykonywaliśmy operację kopiowania po uruchomieniu programu.

Wszystkie dostępne elementy schowka systemowego znajdziemy z poziomu ikonki Shapeshifter na pasku zadań. Użytkownik posiada możliwość monitorowania poszczególnych pozycji, wskazywania składników, które w danym momencie chciałby skopiować, jak również ich usuwania gdy nie są już potrzebne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Acercot   2 #2 16.01.2015 21:43

Przydatny program. Polecam

spider.pl   7 #1 17.09.2014 07:07

Na windows 8.1 x64 nie działa. Pomimo, że instaluje się prawidłowo, nie chce się uruchomić

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.