Shards of War

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wiele już mamy na rynku gier z gatunku MOBA, a każda kolejna zapowiada oczywiście nadejście nowego króla. Bezpłatny projekt Shards of War na szczęście nie tylko sporo obiecuje, lecz faktycznie wprowadza pewien powiew świeżości do nurtu, od razu także oferując międzynarodowe konkursy z nagrodami dla najlepszych. Tytuł prężnie się rozwija i niewykluczone, że namiesza trochę w temacie produkcji e-sportowych.

Zasady rozgrywki pozostały całkiem typowe, jak dla walk na arenach. Przystępują do nich dwie drużyny po pięciu zawodników, zaś celem głównym jest zniszczenie bazy przeciwnika, przy równoczesnej obronie własnej. Każdy wybiera jednego z dostępnych bohaterów, lecz w taki sposób, aby jak najlepiej wspomóc swą ekipę. Wojownik może być typowym atakującym, wytrzymałym mięsem armatnim lub robić w roli wsparcia.

Herosów mamy do wyboru, do koloru i naturalnie dysponują oni innymi zestawami umiejętności. Każdy fan MOBA powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkowe zdolności zyskuje się wyposażając postać w odpowiednie przedmioty. Shards of War wyróżnia się pójściem w futurystyczne klimaty. Głównie walczy się z wykorzystaniem ogromnych karabinów, a nie ciska w tłum czarami. Akcja jest też dużo szybsza, niż u konkurencji.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta Intel HD Graphics 4000
  • 2 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na serwerach gry. Klient Shards of War po uruchomieniu pobierze najnowsze wersje wymaganych do uruchomienia tytułu plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!