r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Share Contacts 2.1.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Share Contacts ułatwia proces udostępniania naszych kontaktów innym osobom. Forma sms sprawia, że możemy je wcześniej edytować, a odbiorca nie powinien mieć problemu z odczytaniem danych, jak to czasem bywa w przypadku cyfrowych wizytówek.

Działanie programu jest bardzo proste. Najpierw wybieramy kontakty, które chcemy udostępnić. Jeżeli w ramach jednego konta mamy podpięte kilka usług, najpierw musimy zaznaczyć, która nas interesuje. W następnym kroku możemy jeszcze edytować listę kontaktów do udostępniania. Gdy jesteśmy pewni wybieramy przycisk share

Ostatni krok to decyzja jakie dane wybranych kontaktów chcemy udostępnić. Może to być zarówno telefon jak i adres zamieszkania, czy też przypisane notatki. Po ponownym wybraniushare zaznaczone przez nas informacje trafią do nowego sms. Teraz wystarczy tylko dodać adres odbiorcy..

Galeria programu

Aplikacja dostępna jest za darmo, wyświetla nieinwazyjne reklamy u dołu ekranu. Choć system Windows Phone pozwala udostępniać nasze kontakty, to aplikacja Share Contacts znacznie rozbudowuje te opcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.