Share Contacts Share Contacts 2.1.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Share Contacts ułatwia proces udostępniania naszych kontaktów innym osobom. Forma sms sprawia, że możemy je wcześniej edytować, a odbiorca nie powinien mieć problemu z odczytaniem danych, jak to czasem bywa w przypadku cyfrowych wizytówek.

Działanie programu jest bardzo proste. Najpierw wybieramy kontakty, które chcemy udostępnić. Jeżeli w ramach jednego konta mamy podpięte kilka usług, najpierw musimy zaznaczyć, która nas interesuje. W następnym kroku możemy jeszcze edytować listę kontaktów do udostępniania. Gdy jesteśmy pewni wybieramy przycisk share

Ostatni krok to decyzja jakie dane wybranych kontaktów chcemy udostępnić. Może to być zarówno telefon jak i adres zamieszkania, czy też przypisane notatki. Po ponownym wybraniushare zaznaczone przez nas informacje trafią do nowego sms. Teraz wystarczy tylko dodać adres odbiorcy..

Aplikacja dostępna jest za darmo, wyświetla nieinwazyjne reklamy u dołu ekranu. Choć system Windows Phone pozwala udostępniać nasze kontakty, to aplikacja Share Contacts znacznie rozbudowuje te opcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!