SharePod SharePod 4.2.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sharepod to aplikacja, która umożliwia przenoszenie utworów muzycznych i list odtwarzania z iPhone'a, iPoda lub iPada do iTunes na PC lub Mac.

Dzięki programowi Sharepod bez problemu skopiujemy nie tylko piosenki, ale również filmy, podcasty, a także wiele innych, dowolnych treści, przenosząc je z wyżej wymienionych urządzeń mobilnych firmy Apple na komputer tego producenta lub peceta z systemem operacyjnym Windows. Konieczne jest posiadanie zainstalowanego iTunes.

Sharepod pozwala również na odzyskiwanie muzyki z iPhone'a, iPoda lub iPada za pomocą jednego kliknięcia. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy chcemy uzyskać dostęp do swoich utworów po awarii komputera lub w momencie, kiedy zamierzamy korzystać ze świeżo zakupionego peceta, a nie dysponujemy dyskiem twardym z poprzedniego urządzenia.

Ciekawą funkcjonalnością Sharepod jest również możliwość kopiowania i udostępniania list odtwarzania stworzonych wcześniej przez użytkownika. Można skopiować dowolną playlistę z każdego iPhone'a, iPoda lub iPada na wybrany komputer za pośrednictwem iTunes.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!