r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SharePod 4.2.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sharepod to aplikacja, która umożliwia przenoszenie utworów muzycznych i list odtwarzania z iPhone'a, iPoda lub iPada do iTunes na PC lub Mac.

Galeria programu

Dzięki programowi Sharepod bez problemu skopiujemy nie tylko piosenki, ale również filmy, podcasty, a także wiele innych, dowolnych treści, przenosząc je z wyżej wymienionych urządzeń mobilnych firmy Apple na komputer tego producenta lub peceta z systemem operacyjnym Windows. Konieczne jest posiadanie zainstalowanego iTunes.

Sharepod pozwala również na odzyskiwanie muzyki z iPhone'a, iPoda lub iPada za pomocą jednego kliknięcia. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy chcemy uzyskać dostęp do swoich utworów po awarii komputera lub w momencie, kiedy zamierzamy korzystać ze świeżo zakupionego peceta, a nie dysponujemy dyskiem twardym z poprzedniego urządzenia.

Ciekawą funkcjonalnością Sharepod jest również możliwość kopiowania i udostępniania list odtwarzania stworzonych wcześniej przez użytkownika. Można skopiować dowolną playlistę z każdego iPhone'a, iPoda lub iPada na wybrany komputer za pośrednictwem iTunes.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.