r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SharePoint Designer 2010 dostępny bezpłatnie w wersji angielskiej

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił do pobrania finalną wersję aplikacji SharePoint Designer 2010, która - co najważniejsze - nadal pozostaje bezpłatna. Na razie dostępna jest tylko wersja angielska.

SharePoint Designer 2010 to członek rodziny Office, następca znanego i popularnego programu FrontPage, a od wersji 2007 zupełnie darmowe narzędzie Microsoftu przeznaczone do tworzenia stron internetowych i aplikacji pracujących na platformie SharePoint. Program umożliwia swobodną edycję praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Server 3.0 i Office SharePoint Services pozwalając na naprawdę daleko posuniętą personalizację witryny. Jest to też przystępna alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - a to za sprawą kreatora oferującego w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.

SharePoint Designer 2010 w wersji angielskiej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Programowanie -> Tworzenie stron i aplikacji internetowych. Na stronie pobierania udostępniamy także poprzednią wersję 2007, która dostępna jest w języku polskim.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.