r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ShareTheMeal – Help children 5.2.3

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

ShareTheMeal – Help children to oficjalna aplikacja Organizacji Narodów Zjednoczonych, za pomocą której można przesłać pieniądze na zakup posiłków dla potrzebujących dzieci z całego świata.

Galeria programu

Program działa w prosty sposób. Na ekranie głównym znajdziemy duży przycisk Share The Meal, za pomocą którego możemy przesłać pieniądze instytucjom ONZ zajmującymi się dożywianiem dzieci np. z terenów, gdzie trwa wojna. Opłaty są zróżnicowane i wynoszą: 40 eurocentów, 2,9 euro, 12 euro, 36 euro i 146 euro. Można też zapisać się do programu, w ramach którego opłacana będzie regularnie stawka miesięczna. Im większą kwotę wpłacimy, tym dłużej fundowane będą posiłki. Płatność uregulujemy za pomocą karty kredytowej lub PayPal.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znajdziemy też informacje dotyczące sytuacji związanej z głodem dzieci w państwach świata, a także skrót do profilu użytkownika. Ponadto, program pozwala się zalogować za pomocą konta na Facebooku, co ułatwi zapraszanie znajomych do korzystania z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 11.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.