SharedSafe SharedSafe 3.1.3437

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SharedSafe to aplikacja, służąca do szyfrowania poufnych danych zgromadzonych na komputerze. Pozwala ona zabezpieczać zarówno pliki lokalne, konta pocztowe IMAP, jak również dokumenty ulokowane na serwerach takich usług jak Dropbox.

Program integruje się z powłoką systemową Windows i dostępny jest z poziomu menu kontekstowego. Z jego pomocą łatwo i wygodnie zaszyfrujemy wszystkie cenne i poufne dane, które mogłyby dostać się w niepowołane ręce. SharedSafe bazuje na algorytmie AES-256 i umożliwia zabezpieczanie dowolnego rodzaju plików przechowywanych lokalnie lub na serwerach FTP i w tzw. chmurze. Operacje szyfrowania zawsze odbywają się po stronie klienta.

Wersja bezpłatna pozwala na wykorzystanie aplikacji w celach niekomercyjnych. Ponadto możliwe jest linkowanie z poziomu programu tylko jednego folderu. Chcąc obejść wspomniane ograniczenia należy wykupić jeden z płatnych planów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!