Sharit Sharit 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sharit to aplikacja ułatwiające zamieszczanie treści na różnych serwisach społecznościowych. Dzięki niej w prosty sposób opublikujemy treści w kilku różnych miejscach.

Użytkownicy starszych wersji Windows Phone zapewne pamiętają, że podobne działanie miała zakładka "My" w HUB-ie kontakty. Niestety Microsoft zaprzestał jej rozwoju. Sharit zapewni nam wsparcie dla takich serwisów jak: Facebook, App.net, Foursquare, LinkedIn, Tumblr, Twitter, Weibo, Xing i Yammer. W przypadku Facebooka obsługiwane są zarówno normalne wpisy jak i wiadomości wysyłane do grup oraz stron.

Aplikacja do poprawnego działania wymaga założenia konta. W tym celu musimy podać adres e-mailowy. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do naszych danych z poziomu serwisu www, a w przyszłości także łatą synchronizację pomiędzy innymi urządzeniami. Sharit pozwala na publikowanie wpisów tekstowych, zdjęć oraz naszej lokalizacji.

Poza darmową wersją jest też możliwość wyboru sporej ilości kont premium. Możemy za nie zapłacić jednorazowo, bądź też w formie subskrypcji. Niestety nie mamy możliwości ich sprawdzenia oraz wykupienia z poziomu aplikacji mobilnej. Podstawowe funkcje oferowane przez Sharit pozwalają zapoznać się z możliwościami programu, jednak przy aktywnym użytkowaniu mogą nas ograniczać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!