r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shark Attack

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shark Attack to świetna platformówka 2D z Kennym, sympatycznym płetwonurkiem, w roli głównej.

Chłopak podejmuje się zadania odnalezienia skarbu skradzionego niegdyś przez piratów jego rodzinie. Oswobodzone z rąk piratów, pełne magicznej mocy przedmioty zatonęły jednak gdzieś w bezkresnych głębiach oceanu. Kenny chyba nie zdaje sobie sprawy z ogromu zadania jakie postawił przed sobą.

Tytuł przenosi nas w podwodny świat oceanu, w którym sterujemy ruchami naszego bohatera. Zasady gry są proste, poruszając się w oceanicznych czeluściach przemierzamy tereny pełne zasadzek i pułapek celem odnalezienia określonej liczby ukrytych tam artefaktów pozwalających na przejście do następnej planszy i dalsze kontynuowanie misji.

Na swojej drodze napotykać będziemy szereg mieszkańców podwodnego świata, którzy na ogół nie będą do nas pozytywnie nastawieni. W związku z tym trzeba zachować ostrożność i zwracać na nich szczególną uwagę. Z układu na układ droga będzie coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane będą coraz bardziej karkołomne zadania.

Shark Attack to sympatyczna i wciągająca pozycja, która momentami będzie wymagała od gracza dużej zręczności. Dzięki dopracowanej grafice i miłej muzyczce całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 30.04.2012 01:15

a to nie jest Keny Adventure ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.