Shark Attack na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Shark Attack - świetną platformówkę 2D z Kennym, sympatycznym płetwonurkiem, w roli głównej.

Chłopak podejmuje się zadania odnalezienia skarbu skradzionego niegdyś przez piratów jego rodzinie. Oswobodzone z rąk piratów, pełne magicznej mocy przedmioty zatonęły jednak gdzieś w bezkresnych głębiach oceanu. Kenny chyba nie zdaje sobie sprawy z ogromu zadania jakie postawił przed sobą.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Tytuł przenosi nas w podwodny świat oceanu, w którym sterujemy ruchami naszego bohatera. Zasady gry są proste, poruszając się w oceanicznych czeluściach przemierzamy tereny pełne zasadzek i pułapek celem odnalezienia określonej liczby ukrytych tam artefaktów pozwalających na przejście do następnej planszy i kontynuowanie misji.

Na swojej drodze napotykać będziemy szereg mieszkańców podwodnego świata, którzy na ogół nie będą do nas pozytywnie nastawieni. W związku z tym trzeba zachować ostrożność i zwracać na nich szczególną uwagę. Z układu na układ droga będzie coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane będą coraz bardziej karkołomne zadania.

Shark Attack to sympatyczna i wciągająca pozycja, która momentami będzie wymagała od gracza dużej zręczności. Dzięki dopracowanej grafice i miłej muzyczce całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

Grę Shark Attack można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję sympatycznej produkcji logiczno-zręcznościowej The Splatters, niesamowitej gry wyczynowo-sportowej Trials Evolution, a także wyczekiwanego od dawna przez konsolowców Wiedźmina 2: Zabójców Królów w wersji na Xboksa 360.

© dobreprogramy

Komentarze