r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SharpReader 0.9.7.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeden z najpopularniejszych czytników RSS. Program jest bardzo "lekki" - zarówno w kwestii niewielkich rozmiarów instalatora, jak i wręcz ascetycznego wyglądu - co jest jednym z powodów jego popularności. Możliwości SharpReader są w większości standardowe w tej grupie programów - pozwala on na grupowanie subskrybowanych kanałów, przeszukiwanie wiadomości (możliwością różnorakiego zawężenia zakresu poszukiwań), "przenoszenie" linków do kanałów RSS bezpośrednio z okna przeglądarki do okna programu, powiadamianie wyskakującymi okienkami (pop-up'y) o nowej wiadomości, obsługę proxy, wsparcie autentykacji HTTP itp.

Uwaga!

Program wymaga obecności w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 1.1 z zainstalowanym Service Pack 1. .NET Framework 1.1 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki, natomiast Sevice Pack 1 dla .NET Framework 1.1 w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.09.2007 22:00

Prosty program, ktory zajmuje 50MB w pamieci? Podziekuje.

  #1 25.09.2005 15:08

czemu nie ma rzadnych programów do słuchania radia internetowego ?? jak juz będziecie mieli to napiszcie mi paul_1989@vp.pl

-----------------------------------------------------------------
@monczkin - jak to nie ma ??
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=66

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.