She Wants Me Dead She Wants Me Dead 1.4

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

She Wants Me Dead to gra platformowa, z planszami z widokiem 2D. Zadaniem gracza jest unikać pułapek zastawionych przez żądnego zemsty kota o imieniu Lula.

Gra ma bardzo ciekawy scenariusz. Jej głównym bohaterem jest Max, właściciel kota Lula. Jego pupil postanawia powziąć zemstę za przypadkowe zrzucenie go z łóżka. Max rusza przez plansze osadzone w dość mrocznej scenerii, starając się uniknąć zastawionych na niego pułapek. Jest ich w grze sporo: przepaści, ruchome kolce, miny, latające topory i wiele innych. Przemierzając plansze, gracz co jakiś czas będzie mijał kamienie milowe. Są one ważne, bo zapisują stan gry, dzięki czemu w razie porażki zabawę rozpoczniemy nie od zera, ale od miejsca ostatniego zapisu.

She Wants Me Dead prezentuje się świetnie pod względem oprawy wizualnej i dźwiękowej. Grafika utrzymana jest w ciemnej, mrocznej tonacji, a zabawie towarzyszy skoczna muzyka zespołu Cazette. Warto zwrócić na nią uwagę w trakcie gry, bo jej rytm ułatwia pokonywanie kolejnych przeszkód.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!