Shell ClubSmart Shell ClubSmart 3.1.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shell ClubSmart to aplikacja skierowana do klientów Shell, czyli doskonale znanych stacjach paliw, dzięki której użytkownicy mogą skorzystać z rozmaitych zniżek, np. na zakup paliwa do swojego pojazdu.

Wymagane konto

Przed rozpoczęciem korzystania z programu Shell ClubSmart należy utworzyć swój profil lub zalogować się do istniejącego konta. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco monitorować wszystkie transakcje, jakich dokonaliśmy na stacjach paliw Shell, a także dowiedzieć się, ile punktów udało nam się nazbierać. Warto pamiętać, że można je wymieniać na rozmaite nagrody, a szczegółowa oferta dostępna jest właśnie z poziomu opisywanej aplikacji.

Dodatkowe możliwości

Jak już wspomniano, Shell ClubSmart zaprojektowano tak, by klienci nie musieli dodatkowo nosić przy sobie plastikowej karty Shell - wystarczy, że będą posiadać zainstalowaną aplikację (oferta obowiązuje jedynie na wybranych stacjach paliw Shell, ale z czasem powinno to ulec zmianie).

Shell ClubSmart warto mieć pod ręką, by sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa stacja paliw Shell. Wbudowany lokalizator stacji z pewnością ułatwi nam znalezienie miejsca, w którym możemy zatankować auto.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla klientów stacji paliw Shell
  • karta Shell w aplikacji
  • lokalizator najbliższej stacji paliw
  • możliwość sprawdzenia historii transakcji i liczby punktów
  • dodatkowe oferty promocyjne dla użytkowników programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!