ShellMenuView ShellMenuView 1.41

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ShellMenuView to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, pozwalające zarządzać opcjami dostępnymi z poziomu menu kontekstowego systemu Windows.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów program dostarcza wielu szczegółowych informacji o każdej dostępnej w menu kontekstowym pozycji. Z poziomu głównego okna dowiemy się jakie opcje znaleźć można w menu wyświetlanym po kliknięciu lewym przyciskiem myszy, a także o rozszerzeniach pliku, do których się odnosi, aplikacji, za które odpowiada, komendach, producencie czy kluczu w rejestrze.

ShellMenuView dysponuje funkcjami, z pomocą których wyłączymy/włączymy daną opcję, aktywujemy/deaktywujemy tryb rozszerzony oraz przygotujemy szczegółowy raport w postaci pliku tekstowego lub HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!