Shiginima Launcher 3.100

Strona główna Mac Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program

Shiginima Launcher (kiedyś KeiNett Launcher) to jeden z najstarszych i najpopularniejszych alternatywnych launcherów dla Minecrafta. Umożliwia on m.in. pobranie oraz zainstalowanie na komputerze starszych edycji wspomnianej gry.

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i dostępne w polskiej wersji językowej (wymagana konfiguracja w opcjach programu). Po uruchomieniu należy stworzyć profil gracza, a następnie pobrać i zainstalować wybraną edycje Minecrafta. Shiginima Launcher pozwala na instalację więcej niż jednego wydania gry i obsługuje wersje od 1.0 do najnowszej 1.12.2. Co ciekawe, daje on również dostęp do wersji eksperymentalnych (tzw. snapshotów) oraz starych edycji testowych Beta i Alpha.

To jednak nie koniec możliwości tego niewielkiego launchera. Wyposażony on został w funkcje instalacji gry w dowolnej, zdefiniowanej przez użytkownika lokalizacji, uruchomienia gry we wskazanej rozdzielczości i wersji środowiska JRE, a także dodawania argumentów dla JVM.

Shiginima Launcher stworzony został w języku Java i wymaga do uruchomienia środowiska Java Runtime Environment (JRE). Dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!