Shmupacabra

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa gra Shmupacabra już poprzez samą nazwę daje jasno do zrozumienia, czego można się po tej propozycji spodziewać. To sięgająca daleko w czasy automatowych produkcji strzelanka ze świetnie uzbrojonym statkiem, lecącym cały czas w prawo i eliminującym kolejne fale przeciwników. Wrogów łatwo zniszczyć, ale ich ataki zalewają cały ekran, zmuszając do wykazania się zręcznością. Dzieło zachwyca wybuchami.

W niedalekiej przyszłości tajemniczy wróg spowodował kryzys energetyczny. Ludzie pogrążyli się w mroku oraz strachu, nie mając serca do walki. Agresorowi sprzeciwia się wyłącznie waleczny pilot samotnej jednostki powietrznej, który rusza na spotkanie ze śmiercią. Jest uzbrojony w potężne działo. Klepnięcie ataku daje wiązkę rozpryskową, a przytrzymanie koncentruje ogień, zarazem jednak dość znacznie spowalniając lot.

Dodatkową pomocą jest możliwość uruchomienia pola siłowego, likwidującego większość kul nieprzyjaciół na ekranie. Musi się ono zregenerować pomiędzy użyciami. Cel to oczywiście dotarcie jak najdalej i uzyskanie możliwie najwyższego wyniku. Po pokonanych wrogach pozostają gwiazdki dające punkty oraz życia po osiągnięciu konkretnych pułapów. Nie zabrakło trudnych i emocjonujących starć z bossami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!