Shoot 1.0.1.125

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Shoot ma nam ułatwić przesyłanie sporej kolekcji zdjęć bądź też filmów pomiędzy różnymi urządzeniami. Jej główną zaletą ma być prostota działania oraz oparcie wymiany plików na technologii BitTorrent Sync’s peer-to-peer.

Centralną część ekranu głównego zajmują dwa przyciski: wyślij oraz odbierz. U góry znalazł się także mały odnośnik do ustawień, ale z ich poziomu możemy jedynie określić czy aplikacja może działać w przypadku braku sieci Wi-Fi. W przypadku zdecydowania się na opcję wyślij czeka nas jeszcze wybranie plików, którymi chcemy się podzielić. Shoot może przesyłać jedynie pliki zdjęciowe i wideo zgromadzone w naszej galerii.

Z poziomu aplikacji możliwy jest podgląd, dzięki czemu sprawdzimy czy na pewno dobre materiały zaznaczyliśmy. W następnym kroku generowany jest kod qr. Po jego zeskanowaniu za pomocą programu Shoot na innym urządzeniu automatycznie przechodzimy do transferu. Z poziomu obu aplikacji możemy śledzić jego postęp. Jednocześnie dane pliki mogą być przesyłane na kilka urządzeń.

Aplikacja w wersji darmowej pozwala trzykrotnie przesłać pliki. Za kolejne musimy zapłacić jednorazowo w formie mikropłatności. Dzięki temu każdy sam może ocenić, czy takie rozwiązanie jest mu potrzebne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Według BitTorrenta aplikacja jest świetna, więc użytkownicy zapłacą za wysyłanie zdjęć

19
17.06.2015  •  Mateusz Budzeń

Twórcy BitTorrenta chcą odmienić sposób w jaki wysyłamy znajomym zdjęcia z naszego smartfona. Obecnie większość osób korzysta z tradycyjnego wysłania przez Bluetooth lub udostępnia pliki zgromadzone na Google Drive, OneDrive czy innym dysku w chmurze. Natomiast aplikacja Shoot ma uczynić proces wysyłania plików jeszcze prostszym i wygodniejszym. Już po uruchomieniu aplikacji wyraźnie widać, że twórcy postawili przede wszystkim na prostotę wysłania i odbierania plików. Niemal cały ekran został podzielony na dwa, duże przyciski – wyślij i odbierz. Jedynie na górze znalazł się mały odnośnik do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza