Shooty Skies - Arcade Flyer 2.402.8685

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shooty Skies - Arcade Flyer to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem.

Aplikacja ma bardzo specyficzną oprawę graficzną, wygląda bowiem tak, jakby jej twórcom za źródło nieskończonej inspiracji służył Minecraft. Postać, którą sterujemy, pociski wystrzeliwane przez nasz samolot, wrogowie i ich broń – to wszystko wygląda, jakby żywcem wyjęte właśnie z Minecrafta. Na czym polega nasze zadanie? W skrócie: trzeba przetrwać. Lecimy nad minecraftową krainą, ostrzeliwując się przed wrogami i jednocześnie manewrując od prawej do lewej, aby uniknąć ich pocisków. Za postępy w grze zbieramy punkty, a dzięki nim możemy kupić nowe wizerunki postaci, którą sterujemy oraz nowe, lepsze działa do zamocowania na naszym małym latającym pojeździe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
14.02.2016  •  Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji