Shortcutor 1.9

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shortcutor to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do zarządzania skrótami klawiaturowymi w systemie Windows. Z jego pomocą szybko i sprawnie zdefiniujemy skróty dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika, dając tym samym możliwość zwiększenia komfortu pracy z komputerem.

Program pozwala na tworzenie skrótów klawiszowych, z pomocą których np. łatwo uruchomimy przeglądarkę internetową, edytor tekstu, klienta poczty e-mail czy dowolną aplikację zainstalowaną w systemie. To jednak nie koniec możliwości tego niewielkiego narzędzia. Poza podstawowymi operacjami uruchamiania wskazanych plików wykonywalnych Shortcutor potrafi również manipulować głośnością odtwarzanych w Windowsie dźwięków, sterować odtwarzaczem multimedialnym lub wyłączać/resetować komputer.

Shortcutor to narzędzie bardzo proste w użyciu i mogące usprawnić pracę każdego użytkownika systemu Windows. Potrafi ono tworzyć oraz obsługiwać dowolną ilość skrótów klawiszowych. Po uruchomieniu rezyduje w obrębie zasobnika systemowego i z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 06.07.2016 18:16

Bardzo łatwy program do edycji skrótów klawiszowych - do usuwania niepotrzebnych - też.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza