Shot-Online

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To gra sportowa poświęcona dyscyplinie jaką jest golf. Utrzymana jest w konwencji RPG (Role-playing game), gdzie rywalizacja następuje w sieci Internet na specjalnie wyznaczonych do tego celu serwerach.

Jednakże Shot-Online to nie tylko zwykła gra sportowa online. Jest ona zarówno bardzo dokładnym symulatorem golfa (przy zachowaniu większości aspektów tej dyscypliny) jak również dobrym treningiem do innych gier RPG, ponieważ wymaga od gracza wysokiego stopnia umiejętności podejmowania właściwych decyzji, dostosowania się do panujących warunków, a zarazem zdolności poprowadzenia rozgrywki według własnego, ustalonego scenariusza i w efekcie końcowym osiągnięcia zamierzonego celu.

W Shot-Online jest nim zakończenie rozgrywek na jak najwyższym stopniu zaawansowania jeśli chodzi o umiejętności gry w golfa przy jednoczesnym członkostwie w jak najwyżej klasyfikowanym klubie sportowym.

Uwaga!

  • Instalator Shot-Online po uruchomieniu pobierze potrzebne do zabawy pliki.


Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor - Pentium III 450MHz
Pamięć - 128MB RAM
Wolne miejsce na dysku - 500MB
Karta grafiki - 32MB z akceleratorem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!