r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shot-Online na weekend :-)

Strona główna Aktualności

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która powinna przypaść do gustu zarówno miłośnikom gier sportowych jak i gier z gatunku RPG (Role-playing Game).

Shot-Online poświęcona jest dyscyplinie sportu jaką jest golf. Utrzymana jest w konwencji RPG (Role-playing game), gdzie rywalizacja następuje w sieci Internet na specjalnie wyznaczonych do tego celu serwerach. Jednakże Shot-Online to nie tylko zwykła gra sportowa online. Jest ona zarówno bardzo dokładnym symulatorem golfa (przy zachowaniu większości aspektów tej dyscypliny) jak również dobrym treningiem do innych gier RPG.

Wymaga ona od gracza wysokiego stopnia umiejętności podejmowania właściwych decyzji, dostosowania się do panujących warunków, a zarazem zdolności poprowadzenia rozgrywki według własnego, ustalonego scenariusza i w efekcie końcowym osiągnięcia zamierzonego celu.

Grę Shot-Online można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Sportowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.