Shot-Online na weekend :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która powinna przypaść do gustu zarówno miłośnikom gier sportowych jak i gier z gatunku RPG (Role-playing Game).

Shot-Online poświęcona jest dyscyplinie sportu jaką jest golf. Utrzymana jest w konwencji RPG (Role-playing game), gdzie rywalizacja następuje w sieci Internet na specjalnie wyznaczonych do tego celu serwerach. Jednakże Shot-Online to nie tylko zwykła gra sportowa online. Jest ona zarówno bardzo dokładnym symulatorem golfa (przy zachowaniu większości aspektów tej dyscypliny) jak również dobrym treningiem do innych gier RPG.

Wymaga ona od gracza wysokiego stopnia umiejętności podejmowania właściwych decyzji, dostosowania się do panujących warunków, a zarazem zdolności poprowadzenia rozgrywki według własnego, ustalonego scenariusza i w efekcie końcowym osiągnięcia zamierzonego celu.

Grę Shot-Online można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Sportowe.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy