reklama

Should I Remove It? 1.0.4.30407

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Should I Remove It? to stworzone z myślą o początkujących użytkownikach narzędzie, umożliwiające sprawne odinstalowywanie zbędnych programów, gier czy sterowników z systemu Windows. Jego możliwości docenią z pewnością osoby nieobyte z obsługą komputera, które chciałyby oczyścić swój komputer z nieużywanego oprogramowania, a nie do końca orientują się do czego służą poszczególne składniki.

Narzędzie w standardowy sposób prezentuje na liście pełen wykaz zainstalowanego na komputerze oprogramowania. Poza informacją o nazwie programu, wersji, rozmiarze i dacie instalacji dostarcza ono także danych o reputacji poszczególnej aplikacji czy gry - ocena użytkowników oraz procentowy wskaźnik przydatności wybranej pozycji.

To jednak nie wszystko. Bardziej dociekliwi użytkownicy mogą ponadto zaczerpnąć szczegółowych informacji o każdym z zainstalowanych komponentów w internetowej bazie producenta programu. Znaleźć tam można dane dotyczące m.in. lokalizacji katalogu z oprogramowaniem, lokalizacji deinstalatora, plikach utworzonych podczas instalacji, realizowanych połączeniach z Internetem czy średnim zużyciu zasobów systemowych.

Should I Remove It? oferuje dodatkowo funkcje, która informować ma użytkownika o instalacji potencjalnie niepożądanego oprogramowania (komponenty reklamowe, szpiegujące, malware i innych).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #2 17.11.2017 10:28

Wiele mądrzejsza dzięki temu programowi nie jestem, a może po prostu udało mi się utrzymać niezasyfionego kompa. Jako pozycje do opcjonalnego wyczyszczenia zaznaczył mi dobrze znane aplikacje do oczyszczania dysku zainstalowane razem z nim i użytkowane bezproblemowo od dłuższego czasu - Wise Care 365 i Wise Disk Cleaner. Za to sam program powoduje alert ESETa....

Autor edytował komentarz w dniu: 17.11.2017 10:31
  #1 03.10.2017 09:42

Program także dla mniej doświadczonych użytkowników ale gdy nie znasz angielskiego możesz się pomylić i nie tak kliknąć lub mieć problem z podjęciem decyzji . Moje zdanie jest takie ,że Should I Remove It powinien być na każdym komputerze i uruchamiać go co jakiś czas .Przed usunięciem czegokolwiek wskazanego przez ten program - najlepiej poczytać co usuwasz i upewnić się ,że program nie pomylił się .Po wykorzystaniu tych powyższych wskazówek program jest łatwy i bezpieczny . Jako dodatek do innego programu odinstalowującego jest przydatny , szczególnie do tych darmowych które nie usuwają wszystkiego i dokładnie po dawnych programach ,instalacjach oraz nie znajdują wszystkich składników ukrytych w systemie.

reklama