Should I Remove It? Should I Remove It? 1.0.4.30407

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Should I Remove It? to stworzone z myślą o początkujących użytkownikach narzędzie, umożliwiające sprawne odinstalowywanie zbędnych programów, gier czy sterowników z systemu Windows. Jego możliwości docenią z pewnością osoby nieobyte z obsługą komputera, które chciałyby oczyścić swój komputer z nieużywanego oprogramowania, a nie do końca orientują się do czego służą poszczególne składniki.

Narzędzie w standardowy sposób prezentuje na liście pełen wykaz zainstalowanego na komputerze oprogramowania. Poza informacją o nazwie programu, wersji, rozmiarze i dacie instalacji dostarcza ono także danych o reputacji poszczególnej aplikacji czy gry - ocena użytkowników oraz procentowy wskaźnik przydatności wybranej pozycji.

To jednak nie wszystko. Bardziej dociekliwi użytkownicy mogą ponadto zaczerpnąć szczegółowych informacji o każdym z zainstalowanych komponentów w internetowej bazie producenta programu. Znaleźć tam można dane dotyczące m.in. lokalizacji katalogu z oprogramowaniem, lokalizacji deinstalatora, plikach utworzonych podczas instalacji, realizowanych połączeniach z Internetem czy średnim zużyciu zasobów systemowych.

Should I Remove It? oferuje dodatkowo funkcje, która informować ma użytkownika o instalacji potencjalnie niepożądanego oprogramowania (komponenty reklamowe, szpiegujące, malware i innych).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!