ShowyEdge ShowyEdge 3.1.0

Strona główna Mac Akcesoria Rozszerzenia pulpitu
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ShowyEdge to niewielka aplikacja wyświetlająca różnokolorowe paski na górze ekranu, które zmieniają się w zależności od aktualnie wybranego źródła wprowadzania tekstu (układy klawiatury).

Do każdego źródła przyporządkować możemy pasek w trzech różnych kolorach. Mogą to być dowolnie wybrane kolory lub barwy narodowe konkretnego kraju, zgodnego z danym źródłem wprowadzania. W preferencjach aplikacji mamy możliwość dostosowania wielkości i położenia paska, a także poziom jego przeźroczystości. Z tego miejsca aktywujemy też opcję uruchamiania wraz ze startem systemu oraz widoczność ikony w Docku.

ShowyEdge to bardzo przydatne narzędzie, jeśli na naszym Macu piszemy w różnych językach, przez co korzystamy z wielu sposobów wprowadzania tekstu i często je zmieniamy. Dzięki tej sprytnej aplikacji zdecydowanie łatwiej rozpoznamy jaki układ klawiszy jest w danym momencie aktywny – wystarczy rzucić okiem na pasek menu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!