Shuangs Audio Editor Shuangs Audio Editor 3.2

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shuangs Audio Editor to darmowa i stosunkowo prosta aplikacja przeznaczona do obróbki plików dźwiękowych zapisanych na dysku twardym komputera. Program cechuje się minimalistycznym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika.

Jeśli potrzebujesz dokonać pewnych prostych modyfikacji na plikach dźwiękowych, takich jak wycięcie fragmentów audio, jego przycięcie, zmiana poziomu głośności czy też dodanie efektów fade in oraz fade out (stopniowego wyciszania) to Shuangs Audio Editor potrafi dokonać właśnie tego. Poza tym, aplikacja nie zawiera praktycznie żadnych innych opcji. Pliki wynikowe możemy zapisać w kilku formatach - WAV, MP3 oraz WMA.

Pomimo swojej prostoty, aplikacja nie jest przyjazna użytkownikowi i jej używanie potrafi frustrować. Nawet te nieliczne operacje, które są dostępne w programie są zaimplementowane w mało intuicyjny sposób. Przykładowo operacja wycięcia fragmentu ścieżki audio wymaga ręcznego ustawienia znaczników początku i końca za pomocą prawego przycisku myszy - nie są one jednak w żaden sposób reprezentowane wizualnie, nie można więc ich łatwo modyfikować. Do tego poważnym błędem autorów jest brak bardzo ważnej opcji cofnięcia wprowadzonych zmian, co zmusza do rozpoczynania wszystkiego od nowa przy najmniejszej pomyłce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!