r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shush!

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Shush! w polskiej wersji zwane Cicho Sz! to proste narzędzie pozwalające zautomatyzować proces wyciszenia i ponownego przywrócenia głośności naszego urządzenia.

Galeria programu

Aplikacja uruchamia się w oknie i posiada bardzo ograniczony interfejs. Z jego poziomu możemy wyłączyć dźwięki, bądź też dokonać tego za pomocą przycisków sprzętowych. W kolejnym kroku ustalamy czas wyciszenia oraz poziom głośności jaki uaktywni się po wznowieniu.

Niestety nie możemy dowolnie ustalić czasu wyciszenia. Wprawdzie suwak jest elastyczny, ale jeżeli chcemy aktywować tę opcję jedynie na kilka minut, to program nam na to nie pozwoli. Z poziomu ustawień możemy jeszcze zmienić kolor ikon i to właściwie wszystkie możliwości Shush!. Aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera reklam i posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Jeżeli czasami potrzebujecie wyciszyć telefon jedynie na określony zakres czasowy, warto mieć ją w swojej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.