ShutMeDown ShutMeDown 1.2.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ShutMeDown to nieskomplikowane narzędzie, które pozwoli zautomatyzować wykonywanie niektórych czynności na komputerze, takich jak: wyłączanie, restartowanie, hibernowanie i wiele innych.

Użytkownik za pomocą ShutMeDown może zdefiniować o jakich porach aplikacja ma przeprowadzić określone zadania, by ułatwić codzienną pracę. Nie musi się jednak obawiać, że program rozpocznie zamykanie systemu operacyjnego w najmniej odpowiednim momencie (np. podczas zapisywania dokumentu), bowiem został wyposażony w specjalny wskaźnik graficzny, który informuje o czasie, jaki pozostał na przykład do wyłączenia komputera.

ShutMeDown oferuje także funkcję ustalenia harmonogramu, która umożliwia zaplanowanie działań na cały tydzień na jednym lub w kilku profilach użytkowników (można je ochronić hasłem). Pozwala to zaoszczędzić nie tylko czas (nie musimy wykonywać zadań ręcznie), ale i energię (system zostaje wyłączony po ukończeniu pracy).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 20 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!