Siatkówka 2019 Siatkówka 2019 1.0.24

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Siatkówka 2019 to zręcznościowa gra sportowa z karykaturalnymi zawodnikami i kolorową oprawą graficzną.

Jak wygląda rozgrywka?

Będziemy musieli serwować, przebijać, blokować, ścinać i lobować, by zdobyć jak największą liczbę punktów i pokonać naszych rywali na wielu zróżnicowanych arenach sportowych. Pozwoli nam to uzyskać dostęp do nowych toreb z niedostępnymi wcześniej przedmiotami. Mowa w tym przypadku chociażby o kosmetycznych dodatkach umożliwiających zmodyfikowanie wyglądu swojego zawodnika.

Siatkówka z przymrużeniem oka

Jak już wspomniano, Siatkówka 2019 nie jest grą realistyczną, toteż autorzy puścili wodze fantazji i umieścili w swoim dziele unikatowe supermoce. Dzięki nim możemy zrobić użytek z płonących piłek czy też przechytrzyć innych uczestników zabawy za pomocą funkcji spowalniania czasu. Oprócz tego Siatkówka 2019 zawiera możliwość rozwijania swojej postaci poprzez zwiększanie statystyk (siła, moc zagrywki, kondycja i atak).

Za darmo

Siatkówka 2019 jest grą free-to-play. Każdy chętny może ją pobrać za darmo z Google Play, ale w toku rozgrywki możliwe będzie skorzystanie z mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy rozmaite dodatki do wykorzystania w dalszej części zabawy.

Cechy gry Siatkówka 2019:

  • darmowa zręcznościówka
  • proste do opanowania sterowanie
  • wygrywaj, by zdobyć coraz lepsze przedmioty
  • system rozwoju postaci
  • możliwość odblokowywania supermocy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!