r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sicher

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

Sicher to komunikator przeznaczony na urządzenia mobilne, którego głównym założeniem jest zapewnienie użytkownikowi możliwie największej prywatności i bezpieczeństwa. Aplikacja została stworzona przez niemiecką firmę SHAPE, znaną także z popularnego komunikatora IM+. Sicher to produkt inny, który skupia się na szyfrowaniu, a także automatycznym wymazywaniu archiwalnych danych.

Galeria programu

Aplikacja stanowi komunikator, który nie wymaga posiadania dedykowanego konta. Użytkownik jest weryfikowany za pomocą numeru swojego telefonu, poprzez numery nawiązuje także kontakt z innymi osobami. Sama aplikacja jest zabezpieczona przed dostępem za pomocą kodu zabezpieczającego, nie pozwala także na wykonywanie zrzutów ekranu. Wszystkie dane użytkownika przechowywane lokalnie są szyfrowane, podobnie wszystkie wiadomości wysyłane do innych użytkowników sieci. Komunikator pozwala na pisanie wiadomości tekstowych, oraz wysyłanie obrazków i dokumentów biurowych. Jedna z opcji pozwala na automatyczne niszczenie wysyłanych wiadomości po określonym przez użytkownika czasie. Aplikacja pozwala ponadto na zapraszanie do niej znajomych poprzez SMS, email, oraz systemowy mechanizm udostępniania.

Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim, ustawienia pozwalają na jej lepszą personalizację (np. zmiana rozmiaru czcionki). Wyświetlane przez nią powiadomienia domyślnie nie zawierają informacji o nadawcy wiadomości. Komunikator jest udostępniany za darmo, również wszystkie dostępne w nim opcje są bezpłatne, aplikacja nie wyświetla też żadnych reklam. W przypadku korzystania z połączenia pakietowego, użytkownik ponosi opłaty zgodnie z cennikiem operatora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.