Sidewire Sidewire 3.13.0

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sidewire to aplikacja, za pomocą której można na żywo śledzić wydarzenia z amerykańskiej polityki, co może być ważne w kontekście trwającej w USA kampanii prezydenckiej. Program dostarcza wyselekcjonowanych informacji i komentarzy, które pochodzą od polityków, ekspertów i członków społeczności Sidewire.

Dostępne w Sidewire informacje zebrane są w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to New, w której znajdziemy najnowsze informacje dostarczone przez użytkowników usługi. Druga zaś to Breaking, w której publikowane są informacje oraz komentarze dotyczące najbardziej gorących tematów w życiu politycznym USA. W obu grupach znajdziemy materiały dostarczone przez dziennikarzy, analityków, czynnych polityków (w tym m.in. członków Kongresu USA) oraz członków społeczności Sidewire. Wszystkie materiały pojawiają się w czasie rzeczywistym i w nawiązaniu do bieżących kontekstów. Gdy to potrzebne, program oferuje też nieco dłuższe teksty, które wprowadzają użytkownika w dany wątek. Dzięki temu dostępne w aplikacji mają sporą wartość, bo pochodzą od profesjonalistów, dają też użytkownikowi komfort odsiania informacyjnego chaosu, który panuje np. w mediach społecznościowych.

Aplikacja prezentuje treści w formie kart, a gdy dana karta zawiera link do pogłębionego artykułu, wówczas będzie on widoczny w jej dolnej części. Karty możemy też udostępniać, np. mailem lub przez inne zainstalowane na iPhonie lub iPadzie aplikacje, a także dodawać wpisy do ulubionych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!