Sigils of Elohim

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Sigils of Elohim to prosta w zasadach i łatwa w opanowaniu układanka będąca pewnego rodzaju wstępem, a zarazem zapowiedzią planowanej do wydania już niebawem gry The Talos Principle od Croteam – twórcy serii strzelanek Serious Sam.

The Talos Principle ma stanowić nowatorskie połączenie gry pierwszoosobowej z filozoficzną łamigłówką ze zdecydowanym naciskiem na myślenie i łebskie podejście do stawianych przed graczem zadań. Gra ma być odpowiednikiem słynnego Portalu połączonego z Witness.

Samo zaś Sigils of Elohim przypomina nieco kultowego Tetrisa, z tą jednak różnicą, że klocki o tetrisowych kształtach nie spadają z nieba lecz dobieramy je z zadanego zbioru według własnego uznania. Naszym celem jest wypełnienie nimi ściśle określonej przestrzeni przy założeniu, że wykorzystamy je wszystkie i nie pozostawimy żadnego pustego pola.

W grze oddano do dyspozycji nieskończoną możliwość powtórzeń każdego układu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zabawa zawsze odbywa się na czas, dawka emocji każdorazowo jest odpowiednio wysoka.

Mimo przejrzystości oraz prostoty jaką tytuł prezentuje, stanowi on ciekawe połączenie aspektów logicznych z umiejętnością szybkiego planowania i podejmowania trafnych decyzji. Ponadto wymaga od gracza sporej spostrzegawczości i koncentracji przez co powinien przypaść do gustu zwolennikom komputerowych łamigłówek.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!