r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Signal jest bezpieczny, będzie wygodniejszy. W becie są już rozmowy głosowe i wideo

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Signal to nowoczesny komunikator, zapewniający bezpieczeństwo szyfrowanych rozmów, którego nie da się zablokować bez odłączania dostępu do Internetu. Jego popularność rośnie wraz z obawami o to, że ktoś gdzieś czyta nasze wiadomości i może chcieć je wykorzystać. Niedługo Signal zabezpieczy także rozmowy głosowe i wideo – w becie dla Androida, którą znajdziecie w naszej bazie aplikacji, można już przetestować nowe możliwości.

Signal pokazuje, że aplikacja bezpieczna nie musi być brzydka, toporna i niefunkcjonalna. Po wprowadzeniu rozmów głosowych i z kamerką nie będzie już odstawać od Messengera czy WhatsAppa. Można ją włączyć w testowej wersji aplikacji (3.29.2) w zaawansowanych ustawieniach. Aby skorzystać z rozmowy, obie strony muszą włączyć tę opcję.

Obsługa rozmów jest wciąż eksperymentalna i nie należy spodziewać się cudów, ale ma potencjał.

r   e   k   l   a   m   a

Rozmowy głosowe i wideo niebawem trafią też do Signala na iOS-a. Możemy spodziewać się ich w najbliższej wersji testowej aplikacji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.