r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Signed XO XO, czyli Spotify jeszcze bardziej gwiazdorzy z playlistami

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Przyzwyczailiśmy się już, że nowości w najpopularniejszej usłudze muzycznej, jaką wciąż jest Spotify, nie dotyczą zwykle funkcjonalności, lecz nowych list odtwarzania, często generowanych na podstawie przyzwyczajeń i gustów użytkownika. Niemniej zdarzają się wyjątki od zautomatyzowanego procesu, a przykład może stanowić zainaugurowane właśnie Playlist Takeover.

Spotify uruchomiło pierwszą tego typu akcję, w ramach której użytkownikom co miesiąc udostępniania będzie całkowicie nowa, na wskroś osobista oraz zindywidualizowana lista odtwarzania utworzona przez celebrytę. Podkreślany jest rzeczywiście wkład osobistości, a wolność wyboru pozostawiono gwieździe nawet w kwestii nazwy listy.

Przywilej pierwszeństwa w utworzeniu własnej listy odtwarzania przypadł brytyjskiej modelce Jourdan Dunn, co zresztą nie jest jej pierwszą przygodą z branżą IT. Wcześniej brała ona udział w kampanii reklamowej HTC, a konkretniej promowała HTC INK, limitowaną, stylową, edycję smartfonów HTC One M9.

r   e   k   l   a   m   a

Utworzona przez Jourdan Dunn lista zatytułowana Signed XOXO jest już dostępna na Spotify. Na razie nie pojawiły się jakiekolwiek informacje o tym, kto będzie tworzył kolejne listy. Aplikacje Spotify można oczywiście znaleźć w naszej bazie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.