r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Silence of the Chicks

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W pięknej zielonej krainie żyła sobie razu pewnego mała owieczka. Całe swoje życie spędzała na gryzieniu trawy lecz pewnego razu stwierdziła, że zajadanie się zieleniną nie leży do końca w jej guście i naturze. Już od dłuższego czasu zastanawiała się nad wzbogaceniem swej diety w dodatki mięsne. Inne owce zdecydowanie nie pochwalały zamysłu małej owieczki, ale pewnego razu nasza owca - nazwijmy ją owieczką Małgosią - postanowiła zakraść się do miejsca, gdzie spokojny żywot wiodły sobie małe "kurczaki-pisklaki"...

No właśnie, małe "kurczaki-pisklaki" to główny obiekt zainteresowań kulinarnych Małgosi. W związku z tym każdy z graczy zobowiązany jest wzbić się na wyżyny swych umiejętności i tak prowadzić grę, by Małgosia była na tyle syta, aby bez problemu dostać się do następnego układu.

Silence of the Chiks to typowa gra łamigłówka. Umiejętności zręcznościowe na nie wiele się tu zdadzą. Twoim celem jest złapanie określonej z góry liczby "kurczaków-pisklaków" i doprowadzenie Małgosi do finałowego układu. Choć mocno wierzę w umiejętności naszych czytelników, to Silence of the Chicks może nastręczyć wielu problemów nawet najbardziej zatwardziałym graczom. Pisklaki uciekają (wolą zginąć marnie niźli dać się pogryźć Małgosi:), a z układu na układ przybywa coraz więcej labiryntów i przeszkadzajek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 27.09.2008 20:33

A "If one is not enough"? Jak ktoś wie jak przejśc ten lv niech pisze na gg 4947333 :D

  #5 18.07.2008 13:45

Fajna gierka po przejściu wszystkiego można zagrać rewanż dużym kurczakiem ;)

  #4 16.07.2008 20:13

Underground tunnel: a no już proszę :D

Jedynie co trzeba zrobić to zrzucić jedną sprężynkę stojącą koło bramy na dół a dolną do dziury tak aby można było jeszcze wejść do bramy, teraz straszymy pisklaka, kolejno dochodzimy do trzeciej sprężynki tej najbradziej na lewo i zrzucamy ją na lewo. Nie schodząc w dół teraz mykamy na góre po prawej stronie i skaczemy w dół z bramy trzymając nontoper w lewo i zachodzimy piskle od tyłu podkakując w jego strone straszymy go a ten wpada na sprężynkę i ciągle podskakuje teraz już łatwo go capnąć ;) Powodzenia

  #3 26.12.2007 16:10

A ja nie mogę przejść: if one is not enough, underdroumd tunnel, loop i carrier BŁAGAM POMÓŻCIE!

  #2 09.12.2007 19:39

To fakt. Sprawne palce przydadzą się nie raz, ale żeby pokonać każdy poziom trzeba będzie ostro ruszyć głową. Gra jest dla Was, jeśli szukacie oryginalnej i wymagającej gry logicznej. Levele są naprawdę pokombinowane i gwarantuję, że zdarzy Wam się utknąć. Tak jak mi; aktualnie nie mogę rozgryźć "The underground tunnel" i "Loop".

  #1 31.08.2007 21:37

"Umiejętności zręcznościowe na nie wiele się tu zdadzą."
Nieee, wcaleee
(przynajmniej kilku etapów nie dałem rady zrobić właśnie z powodu wymaganej zręczności :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.