SilverSHielD 6.1.14.144

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SilverSHielD to niezawodny i prosty w obsłudze serwer SSH i SFTP dla systemu Windows.

Oferuje on wsparcie dla 3 różnych metod uwierzytelnienia, wspiera uwierzytelnienie PKI z wykorzystaniem wielu kluczy dla użytkownika, zapewnia integrację z Active Directory i obsługuje zaawansowane zasady zabezpieczeń zarówno dla samych użytkowników, jak również wirtualnych folderów. Umożliwia samoczynne uruchamianie własnych skryptów w odpowiedzi na konkretne zdarzenia, a zarządzanie samym programem odbywać się może zdalnie z dowolnego komputera połączonego z Internetem.

SilverSHielD pomimo bogatej funkcjonalności jest narzędziem intuicyjnym, które pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinno przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Obsługiwane ono może być z wykorzystaniem graficznego interfejsu lub z poziomu wiersza poleceń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!