r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Silverlight 5.1.41212.0

Strona główna Mac Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Silverlight to wtyczka dla przeglądarek, dzięki której możliwe jest korzystanie w nich multimedialnych materiałów oraz interaktywnych aplikacji, przygotowanych dla tego środowiska uruchomieniowego. Platforma od lat nie jest rozwijana przez Microsoft, ale wciąż można znaleźć wiele stron, które w ten sposób serwują filmy lub korzystają z aplikacji Silverlight.

Galeria programu

Wcześniejsze wydania Silverlighta były przeznaczone tylko do odtwarzania multimediów, ale od wersji 5 możliwe jest także tworzenie z jego pomocą aplikacji biznesowych i dostarczanie interaktywnych treści. Ta wersja także znacząco poprawiła jakość przesyłanych filmów, została zoptymalizowana i została wyposażona w nowe narzędzia, które ułatwiają pracę deweloperów.

Silverlight działa we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych poza Chromem nowszym niż 41.

Prawidłowe działanie wtyczki można sprawdzić na stronie testowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.