r   e   k   l   a   m   a
reklama

Silverlight 1.0 RC do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Tak jak informowaliśmy dwa tygodnie temu, Microsoft wydał oficjalnie wersję Release Candidate platformy Silverlight 1.0 - nowej technologii służącej do prezentacji zaawansowanej zawartości multimedialnej w Internecie. Szerzej o możliwościach i wymaganiach Silverlight pisaliśmy jeszcze w kwietniu.

Biblioteki niezbędne do pracy Silverlight 1.0 RC można zainstalować bezpośrednio z witryny Microsoft. Dostępne są wersje dla Windows i Mac OS X. Z tej samej strony można także pobrać wersję Alpha Refresh rozwijanej równocześnie nowszej edycji Silverlight 1.1. Jest ona jednak przeznaczona tylko dla zaawansowanych użytkowników i służy raczej do zapoznania się ze środowiskiem czy przetestowania pisanych przez siebie aplikacji.

Deweloperzy mogą sprawdzić, jak pracuje się z Silverlight za pomocą Visual Studio 2008 Beta 2, które zostało wydane niemal równocześnie (pisaliśmy o tym w piątek).

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane