r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Silverlight 3 beta

Strona główna Aktualności

Zgodnie z zapowiedziami prosto z konferencji MIX'09 w Las Vegas, Microsoft wydał pierwszą wersję beta technologii Silverlight 3 - platformy Microsoftu do wyświetlania i tworzenia bogatych graficznie multimedialnych treści internetowych.

Razem z Silverlight 3 Beta udostępniono rozszerzenie do Visual Studio 2008, dostępne jest też SDK zawierające dokumentację online, przykłady, biblioteki i narzędzia do tworzenia treści za pomocą Silverlight, pakiet usług .NET RIA Services oraz środowisko uruchomieniowe. Obecność Visual Studio nie jest przypadkowa, jest podyktowana pełną obsługą platformy .NET Framework.

Zainteresowanym szczegółami na temat nowości w Silverlight 3 polecamy lekturę bloga Scotta Guthrie, pracownika Microsoftu związanego z Silverlightem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.